עדן חסון
עמוד הבית > מוזיקה > עדן חסון

עדן חסון


היוצר והזמר עדן חסון מלך הפלייליסט שכל שיר שלו כובש את המקום הראשון במצעדי הרדיו, וברשתות הניו מדיה: יו טיוב, ספוטפיי, אפל מיוזיק ויו טיוב
בצניעות ותחכום יוצאי דופן הצליח חסון לסלול את דרכו באופן טבעי ונונשלנטי כשאת כל שיריו הוא כותב, מלחין ומבצע . את הפריצה הרשמית עשה עם שיר הבכורה שלו "שמישהו יעצור אותי" שזכה בפרס הישג השנה של אקו"ם לשיר הטוב ביותר לשנת 2018 ובהמשך גרף את תואר איש השנה במוסיקה, הזמר המושמע ביותר של אפל מיוזיק2020 והאלבום השני המושמע ביותר בניו מדיה ב 2020.
ומאז באמת שאף אחד לא יכול היה לעצור את היוצר המוכשר שהביא לנו את להיטי העל: "ילדים כאלה", "שיכורים", "כפיות", "מתפוצץ לי הראש","אין יותר מועדונים", "איך את אוהבת", "שקיעות אדומות", "את חסרה לי", "סיבובים","אל תשברי לי את הלב" ועוד ועוד... שהגיעו למעלה מ 200 מיליון צפיות וקרוב ל 350,000 אלף מנויים ביו טיוב שאף זיכו את עדן במקום השלישי בתואר האמן הישראלי הנצפה ביותר ביוטיוב כשבאמתחתו רק 3 שנות קריירה!

רגע לפני הקורונה הוא כבש בענק את היכל מנורה עם 2 מופעי סולד אאוט, את הארנה בירושלים והפך לאמן הצעיר הכי בולט בתעשיית המוסיקה כיום.
עכשיו הוא חוזר עם המופע החדש, השירים המרגשים מתחילת הדרך ועד היום, כשהקהל הישראלי זוכה להיחשף למוסיקאי שמביא שילוב מנצח של כישרון, דיוק וקסם שבאים לידי ביטוי בהופעותיו אליהם אוזלים כל הכרטיסים מראש

לרכישת כרטיסים:

https://www.tarbutashdod.com/post/edenhassonתמונה: שי פרנקו
מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?