***נדחה***<br>קולות נודדים
עמוד הבית > מוזיקה > ***נדחה***קולות נודדים

***נדחה***
קולות נודדים


קהל יקר, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הקונצרט "קולות נודדים" של התזמורת האנדלוסית לא יתקיים כמתוכנן ביום חמישי ה-26.3, על מועד חלופי נעדכן בהמשך. בברכת בריאות, צוות המשכן

משתתפים: אסתר רדא, נטע אלקיים, עמית חי-כהן

מנצחת: סיון אלבו בן-חור

היצירה המוסיקלית האנדלוסית היא סך של היסטוריה, גיאוגרפיה, תרבות, דת, פוליטיקה ונדודים. מרוקו מדינה שבה מתקיים מפגש של כל אלה התברכה בסוגות מוסיקליות מגוונות שנפגשו עם המוסיקה האנדלוסית בנדודיה. בקונצרט זה נגיש את המפגשים המוסיקליים עם מקצבי ההר

והמדבר, עם הרוח השבטית הברברית ועם המוסיקה העממית המרוקאית.

נארח שתי יוצרות ישראליות אשר מקורות ההשראה שלהן השפיעו על יצירתן ודרכן המוסיקלית ויחד עם התזמורת האנדלוסית ועיבודים מיוחדים לערב זה נגיש רפרטואר בעיבודים המושפעים ממקום, זמן ומקורות ההשראה של כל אמן.

מעטים האמנים שאנו מארחים שנה אחר שנה, אסתר רדא היא אחת מהן. לאחר שיתוף הפעולה המוצלח מהעונה הקודמת ובקשות רבות מהקהל אנו שמחים לארח שוב את הזמרת אסתר ראדה. זמרת בינלאומית, שחקנית ויוצרת המשלבת סגנונות שונים, פתוחה לאתגרים מוסיקליים ומביאה אל הבמה את עולמה האישי, אישיותה הקסומה וקולה הנדיר.

לאחר שהפכה בשנים האחרונות לזמרת בעלת שם עולמי במוסיקה הצפון אפריקאית נארח את נטע אלקיים יחד עם שותפה לחיים וליצירה, המפיק המוסיקלי והיוצר עמית חי כהן. יחד הם יביאו אל התזמורת את זהותם המוסיקלית והתרבותית ואת צלילם המיוחד ויתיכו את העבר עם ההווה.

המפגש של אמנים אלו עם התזמורת האנדלוסית, בעיבודים מיוחדים לאירוע מבטיח לנו חגיגה של מקצבים, צבעים וקולות נודדים.

קרדיט צילום:
אסתר רדא- אוהד רומנו
נטע אלקיים & עמית חי כהן- אסטוונאת חי
מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?