פסטיבל פרנקופולי מצדיע לישראל, במופע אמפי ענק. שני מופעים בכרטיס אחד.
עמוד הבית > פסטיבלים > פסטיבל פרנקופולי מצדיע לישראל, במופע אמפי ענק. שני מופעים בכרטיס אחד.

פסטיבל פרנקופולי מצדיע לישראל, במופע אמפי ענק. שני מופעים בכרטיס אחד.

Magic System

ילידי  אבידג'אן  (חוף השנהב), ארבעת החברים הנוכחיים של מג'יק סיסטם, יצרו את ההיסטוריה המשותפת שלהם הרבה לפני ההצלחה, הם הפכו את חברותם לבסיס איתן בקריירה שנמשכת מזה שני עשורים ארוכים. 

עשרה אלבומים – וכל כך הרבה הצלחות מסחריות, מאוחר יותר הם הפכו לשגרירים של ממש של חוף השנהב ברחבי העולם לנציגיו המושלמים של הקשר בין ארץ מולדתם וארצם המארחת, צרפת. 

תוך כדי שמירת יסוד שמקורו בזוגלו, המוסיקה העממית של חוף השנהב, שספגה השפעות רבות במיוחד, של ראפ, ראגיי, R&B, אלקטרונית ופופ.

מג'יק סיסטם ממשיכה להפיץ את היקום המוזיקלי שלה והמיוחד במינו ושאינו בר חיקוי. 

מג'יק סיסטם מגיעים לאשדוד, נישאים על גלי אנרגיה יוצאת דופן, שמאפשרת להם לפרוץ גבולות ולאחד תרבויות בתנופה סוחפת וחיובית.

אמיר

התגלה בצרפת בתכנית "דה וויס" בשנת 2014  שם הגיע לגמר, אמיר  כבש סופית את הקהל באירוויזיון 2016.  הביצוע שלו פתח את לבבות הצרפתים והלהיב אותם עם האלבום הראשון שלו

"Au coeur de moi" (בלב שלי).  אמיר מגיע להופיע באשדוד עם האלבום השני שלו, אלבום מסביר פנים,  ללא מחשבות נסתרות. "מה יהיה על בני האדם ללא האהבה?" הוא שואל את עצמו בשיר קצבי שמאיר את הלב. כשהוא נושא בחובו שתי תרבויות, צרפתית וישראלית.

האיום, בין שתי התרבויות מעולם לא מנע את הזיקה ההדדית, את החיוך, ואת שמחת החיים.

את גלי האהבה שקיבל כילד מאחיו ואחיותיו, בני דודים או קרובים, בתוך קן מכיל וסובלני,  הוא חולק בחפץ לב, בנדיבות חרישית, עם מעריציו.
מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?