אורי גלר, לאוניד פטשקה וטילדה רגו'אן
עמוד הבית > מוזיקה > אורי גלר, לאוניד פטשקה וטילדה רגו'אן

אורי גלר, לאוניד פטשקה וטילדה רגו'אן


לראשונה בישראל! מופע מוזיקלי קסום

"סווינג פריזאי וקסמים"

בכיכובם של

לאוניד פטשקה (ישראל), פסנתרן

טילדה רג'ואן (צרפת - ישראל), זמרת

אורי גלר (בריטניה - ישראל), קוסם ומנטליסט

בהשתתפות הלהקה של לאוניד פטשקה

מה משותף לפסנתרן הג'אז המפורסם לאוניד פטשקה, הזמרת הידועה טילדה רג'ואן והמנטליסט והקוסם בעל השם העולמי אורי גלר?

שלושתם הגיעו להישגים מפליאים כל אחד בתחומו, וממשיכים לפתח את היכולות שלהם ללא הפסקה ושמחים לחלוק את כשרונם עם קהל הצופים.

מצפה לכם מופע כוכבים נוצץ ומופלא, שכל אחד ואחת מהמשתתפים בו מיוחד/ת במינו/ה.

לאוניד פטשקה – פסנתרן ג'אז מפורסם, מלחין, מפיק ומנחה תוכניות רדיו וטלוויזיה. פטשקה פיתח סגנון נגינה ייחודי ובלתי ניתן לחיקויי, שהפך ל"כרטיס ביקור מוזיקלי" שלו. הוא זכה ב-17 פרסים בתחרויות בינלאומיות ונמנה על מאה המוזיקאים המובילים של המאה העשרים (עפ"י הסקר שנערך באונ' קיימברידג'). פטשקה הינו אחד הווירטואוזים הידועים בעולם הג'אז. הוא מופיע בכל רחבי העולם, ובמסגרת ההופעות מנגן לצידם של כוכבי הג'אז הבולטים בעולם, ביניהם: רנדי ברקר, מונטי ווטרס, מייק סטרן, ביל אוונס, ג'ו לובנו ורבים אחרים.

טילדה רג'ואן זמרת כריזמתית עם תהילה עולמית, בעלת קול עמוק ונוגע ללב ומנעד קולי נדיר ביותר של 5 אוקטבות! הודות לשליטה המושלמת של טילדה בשבע שפות ומגוון רחב מאוד של סגנונות בהם היא שרה – משאנסון צרפתי ועד אריות אופראיות, מג'אז ועד מוסיקה קוסמית, קשה לשייך אותה לקטגוריה ספציפית במוזיקה. טילדה הינה נציגה של "מוזיקת עולם", שכבשה את ליבם של מיליוני צופים באירופה ובאמריקה. מלחינים מפורסמים כמו פרנסיס ליי, אניו מוריקונה, ג'ורג'יו מורודר, הלחינו שירים במיוחד בשבילה. טילדה הופיעה יחד עם כוכבי-על כמו ג'ו קוקר, ג'יימס בראון, בוב דילן ורבים אחרים. בין היתר, הוא השתתפה בסיבוב ההופעות המוצלח ביותר של דידייה מרואני ולהקתו Space בברית המועצות.

קולה של טילדה מוסיף את השארם והשיק הפריזאי למופע "סווינג פריזאי וקסמים" וסוחף את הצופים במקצבי הסווינג אל "עיר החלומות".

אורי גלר – המנטליסט, הקוסם ואיש האשליות המפורסם ביותר בעולם, בעל כוחות על-טבעיים, שמסוגל לכופף חפצים ממתכת בכוח המחשבה בלבד, שעוצר שעונים מלכת, שפעם עצר אפילו את שעון הביג בן בלונדון ועשה הרבה דברים מופלאים אחרים.

השתתפותו של אורי גלר במופע מוסיפה לו ניחוח מיסתורי וקסום, הגורם לצופים לשכוח את הדאגות שלהם ולעצור את מרוץ הזמן המתמיד – לפחות עד סוף המופע...

בפרויקט משתתפת הלהקה של לאוניד פטשקה: ולרי ליפץ, קונטרבס; אלקס אקופוב, תופים; אולג ניימן, סקסופון.

צילומים:

פטשקה-אייל פישר 

טילדה רגואן-נריטן טופציו 

אורי גלר-אופר אמיר  
מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?