עמיר בניון <br>"רק את" - 20 שנות יצירה <br>אורחים מיוחדים: ארקדי דוכין, מיכה שטרית<br> אורחים מיוחדים: ארקדי דוכין, מיכה שטרית
, מוזיקה" /> אורחים מיוחדים: ארקדי דוכין, מיכה שטרית
"/>
עמוד הבית > מוזיקה > עמיר בניון "רק את" - 20 שנות יצירה אורחים מיוחדים: ארקדי דוכין, מיכה שטרית

עמיר בניון
"רק את" - 20 שנות יצירה
אורחים מיוחדים: ארקדי דוכין, מיכה שטריתעמיר בניון, זמר-יוצר, מוזיקאי, פזמונאי ומלחין ישראלי, מהמעוטרים והמוערכים במוסיקה הישראלית מזה שנים, מציין 20 שנות יצירה שכבשו את לבבות העם בזכות קולו החד פעמי והגשתו מלאת הרגש.

בניון חוזר לזיכרונות דרך הקלאסיקות והשירים שהשאירו חותם.

במופע יארח בניון את היוצרים המוערכים ארקדי דוכין ומיכה שטרית אשר היה אחראי לעיבודים של אלבום הבכורה "רק את" וזיהה בעמיר את הכישרון יוצא הדופן.

האלבום זכה להצלחה גדולה עם מכירות של יותר מ-40,000 עותקים. בין שיריו בלטו "רק את", "כשאת עצובה", "מורה לחיים", "געגוע", "אולי הפעם", ו-"יש לי חלום".

באותה השנה, הוציא בניון את אלבומו השני, "אותו מקום אותה הרוח", גם הוא בהפקתו של מיכה שטרית ומשם המשיך ליצור ללא הרף.

הוא הוציא שורה של אלבומים מצליחים ומגוונים: "שלכת", "ניצחת איתי הכל", "הכל עד לכאן", "עומד בשער", "לדעת הכל", "עץ על מים", "שירי ארץ אהבה", "סופה", "מילה ברוח".

בניון שיתף פעולה עם גדולי היוצרים בארץ ובמהלך עבודתו גם זכה להצלחות עבור השירים שכתב לאחרים. ביניהם: גידי גוב ("מי תרצי", "בקצה ההר", "בית ישן" ו"הליצן העצוב"), שיר לוי ("בוקר"), גלי עטרי ("עזוב", "מכאן לשם" ו"היו ימים"), ישי לוי (מרבית שירי האלבום "את"; "את" זכה בפרס 'שיר השנה' של אקו"ם באותה שנה), יהורם גאון (כל מילות האלבום "כביום היוולדי").

קרדיט תמונה:
משה נחומוביץ

מועדים

תאריך יום שעה הזמנת כרטיס
לרכישת מנוי לסדרות במשכן לחץ כאן
?